Zlecenie 12726467 - „Dostawa fabrycznie nowych opon całorocznych Yokohama...

   
Analizuj
Zamówienie 12726467
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
„Dostawa fabrycznie nowych opon całorocznych Yokohama Geolandar A/T G015 215/65 R17 103 H XL, RPB, RBL - 8 szt. na potrzeby SOL Po
rtu Lotniczego Lublin S.A.”
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720368 2026-09-04
godz. 09:00
Podlaskie Dostawa opon zimowych do pojazdow należących do SP ZOZ WSPR Białymstoku...
12733019 2026-09-07
godz. 08:00
Pomorskie Dętka 1100x20
12724320 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
12727250 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Opona.
12733062 2026-09-08
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava Przedmiot zamówienia: 1 Opona...
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12735632 2026-09-09
godz. 14:00
Świętokrzyskie Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia...
12735951 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 154/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...
11538875 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa fabrycznie nowych opon, dętek, felg oraz akcesoriów wulkanizacyjnych do...