Zlecenie 12724320 - Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki...

   
Analizuj
Zamówienie 12724320
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
branża Motoryzacja, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża usługi serwisowe, przeglądy, holowanie, maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne, ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi serwisowe, przeglądy, holowanie , maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne , ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721650 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie Kontener na sprężarkę powietrza.
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...
12687848 2026-09-07
godz. 10:00
Świętokrzyskie Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami...
12726710 2026-09-07
godz. 10:00
Podkarpackie Zakup i dostawa 2 przyczep do przewozu elektrycznych rowerów górskich dla...
12721808 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej Część 1:...
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12727795 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot zamówienia: 1 Filtr...
12727308 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12725140 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034214 / 9056 ZAWÓR SPUSTOWO-ZAŁADOWCZY LYNX850 LIQUIP