Zlecenie 12729289 - Części zamienne do kombajnu AM-50

   
Analizuj
Zamówienie 12729289
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Części zamienne do kombajnu AM-50
branża Górnictwo, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża sprzęt, maszyny górnicze, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt, maszyny górnicze , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723985 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do TAURON Wytwarzanie S.A....
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030
12729380 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: OBRĘCZ J.9.3000.2513/Z/23,5 24TB Adres dostawy: M040
12681897 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn53_2026/AM - Sukcesywne dostawy sprężyn daszkowych do wózków...
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...
12725137 2026-09-07
godz. 15:00
Pomorskie 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12723010 2026-09-08
godz. 14:00
Pomorskie Zakup grzałek systemu grzania wody i oleju silników CAT D399 ( 160059095 )
12710579 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Dostawa elektrycznych wózków widłowych sztuk 4 w ramach wyposażenia...
12698368 2026-09-09
godz. 10:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyny do prowadzenia prac...