Zlecenie 12725137 - 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss

   
Analizuj
Zamówienie 12725137
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12655957 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12701572 2026-09-07
godz. 09:30
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na remoncie jednego...
12729850 2026-09-07
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd skrzyni izotermicznej COLDTAINER T0056/FDH
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12728822 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Kierownica pompy – pompa ołowiu wg rys. III/A-022-00 -
12712375 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Zawory odcinające, zwrotne i redukcyjne
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12728353 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie 63/W/2026 „Dostawa propanu butanu do NCBJ OR POLATOM w ciągu 12 miesięcy”...