Zlecenie 12723985 - Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do...

   
Analizuj
Zamówienie 12723985
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do TAURON Wytwarzanie S.A. – Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717352 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie (OZG w Łodzi) Laserowe detektory gazu Zakup fabrycznie nowych laserowych...
12721808 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej Część 1:...
12728165 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa strzemiona obudowy głowicy V25 Adres dostawy: M040
12728975 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -USZCZELKA ARMET
12685446 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń do naprawy i renowacji felg wraz z...
12672622 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie „Budowa dwóch wag dynamicznych w dpg w Dorohusku – roboty budowlane” – DPG...
12707725 2026-09-08
godz. 11:00
Wielkopolskie Dostawa wyposażenia sportowego potrzeby nowo wybudowanej sali gimnastycznej...
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12725736 2026-09-08
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa przyczepy sanitarnej (Mobilny Punkt Higieniczny) w ramach projektu...
12711877 2026-09-08
godz. 22:00
Mazowieckie Mobilna stacja regeneracji zaworów PSV - lokalizacja Włocławek