Zlecenie 12727795 - Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12727795
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08)

Przedmiot zamówienia: 1 Filtr kieszeniowy G4 / EU4 287x287x360 2 Filtr kieszeniowy G4
/ EU4 592x592x360 3 Filtr kieszeniowy G4 / EU4 592x287x360
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...
12729381 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁADÓW 41034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA, WKŁADÓW 41034511 FILTRA...
12727306 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie DOSTAWA: CHŁODNICA MONOWERTERA TYP CHP-18 SILNIK DKRAB8033-8U
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12728771 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 43379 - elementy Prema Kielce -
12728165 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa strzemiona obudowy głowicy V25 Adres dostawy: M040
12725137 2026-09-07
godz. 15:00
Pomorskie 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
12685077 2026-09-09
godz. 11:30
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 38 000 szt. fabrycznie nowych wstawek...
12727242 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9058 AK - ZAWORY ZAPOROWE (DURCON) (PZP)
12728946 2026-09-09
godz. 14:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą wkładek gumowo-metalowych prowadnika wózka napędowego w...