Zlecenie 12729381 - DOSTAWA WKŁADÓW 41034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA,...

   
Analizuj
Zamówienie 12729381
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA WKŁADÓW 41034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA, WKŁADÓW 41034511 FILTRA POWIETRZA (IOW TRADE)

1. Kryteria ogólne
2. WKŁAD 4
1034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA (IOW TRADE)
3. WKŁAD 41034511 FILTRA POWIETRZA (IOW TRADE)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729376 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383 1. Kryteria...
12687848 2026-09-07
godz. 10:00
Świętokrzyskie Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami...
12726363 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie POMPA NETZSCH - ZAP/MTELA/2026/013591 -
12726336 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 16/FEP/2026 - Firma DB Cargo Polska w imieniu Infra Silesia S.A. ogłasza...
12725952 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4400.2310.9.2026 Zakup filtrów do SpW Uzbrojenia i Elektroniki Przedmiot...
12711833 2026-09-07
godz. 13:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa filtrów do czerpni powietrza Turbiny Gazowej do PGE Zielona Góra S.A....
12720273 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Zakup i dostawa Uniwersalny miernik cyfrowy FLUKE8808A/TL
12717338 2026-09-08
godz. 11:00
Małopolskie „Dostawa urządzenia transportu wewnętrznego - wózek widłowy czołowy z napędem...
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12727571 2026-09-09
godz. 15:00
Śląskie Badanie rynku - Serwis zgrzebłowych oraz celkowych podajników węgla kotłów...