Zlecenie 12729376 - DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA...

   
Analizuj
Zamówienie 12729376
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383

1. Kryteria ogólne
2. FILTR 300X600X600 KIESZENIOWY EU-5
3. FILTR KIESZENIOWY EU6 600x600x600
4. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729366 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWKI M21D4-12002 DRĄŻKA PRAWA Adres dostawy: M040
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...
12728012 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na dostawę oparcia dźwigni 412WC. oparcia dźwigni 412WC.: 100 szt.;
12716316 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa przyczepy ciężarowej w ramach projektu Zabezpieczenie brzegów przed...
12712357 2026-09-07
godz. 15:00
Świętokrzyskie Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
12723459 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Patroszarka do pstrąga Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0150/25...
12721311 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej...
12728261 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie Trzecie postępowanie na zakup koparko-ładowarki i ciągnika dla Gminy Radwanice...
12730057 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Usługa wykonania przeglądu konserwacyjno-serwisowego oraz napraw instalacji i...