Zlecenie 12728012 - RFP na dostawę oparcia dźwigni 412WC. oparcia dźwigni...

   
Analizuj
Zamówienie 12728012
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
RFP na dostawę oparcia dźwigni 412WC.

oparcia dźwigni 412WC.: 100 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729052 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96 1. PŁYTA POLICZKOWA GÓRNA 934192 C96...
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...
12716316 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa przyczepy ciężarowej w ramach projektu Zabezpieczenie brzegów przed...
12724620 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup detektora Polytron (2 szt.), sensora CO, czujnika tlenu O2 LS.
12728165 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa strzemiona obudowy głowicy V25 Adres dostawy: M040
12721662 2026-09-08
godz. 10:00
Podlaskie Sukcesywne dostawy filtrów kołnierzowych i odmulaczy
12728739 2026-09-08
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Zawór zwrotny sprężynowy (kołnierzowy) (Koksownia Przyjaźń) -
12728319 2026-09-08
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie RZM.145.26 Jednorazowa dostawa hamulca tarczowego i prostownika hamulca...
12727995 2026-09-08
godz. 13:00
Wielkopolskie Przekaźnik R15 1014-23-1024 (4PDT 10A 24VDC) do SA 105, SA 108
12724865 2026-09-09
godz. 09:27
Opolskie Dostosowanie układu sterowania i wizualizacji palnika młyna cementu do zdalnego...