Zlecenie 12729052 - Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96 1. PŁYTA...

   
Analizuj
Zamówienie 12729052
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96

1. PŁYTA POLICZKOWA GÓRNA 934192 C96
2. PŁYTA POLICZKOWA DOLNA 940243 C96
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12729372 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBRĘCZY, PIERŚCIENI I KOSTEK OBRECZY KÓŁ SMG 1. OBRĘCZ J.9.4012.2517...
12726363 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie POMPA NETZSCH - ZAP/MTELA/2026/013591 -
12724888 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup oznaki rozpoznawczej dla WOP
12724840 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie Transducer assembly /160059451/
12704124 2026-09-07
godz. 13:30
Małopolskie Zakup i dostawa: zamek piórowy Stal Southco z blokadą długość 47,5 mm 29 mm w...
12721802 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup mobilnej stacji uzdatniania wody ze zbiornikiem. Przedmiotem zamówienia...
12696059 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie NLZ-SJ.2110.11.2026, „DOSTAWA TAŚM DO PRZENOŚNIKÓW WĘGLA DLA ENEA WYTWARZANIE...
12725956 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie 10/Sam/U/ZOF/26 Naprawa bieżąca przyczepy Auto Hit PO N/O o nr rej. UI 02391...
12703018 2026-09-08
godz. 16:30
Mazowieckie Zakup wózków elektrycznych podnośnikowych Przedmiot postępowania 1. Urządzenie...