Zlecenie 12726363 - POMPA NETZSCH - ZAP/MTELA/2026/013591 -

   
Analizuj
Zamówienie 12726363
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
POMPA NETZSCH - ZAP/MTELA/2026/013591 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717098 2026-09-07
godz. 09:00
Podkarpackie dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów wolnobieżnych o napędzie elektrycznym
12687848 2026-09-07
godz. 10:00
Świętokrzyskie Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami...
12726756 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA ZAWORY ZWROTNE MIĘDZYKOŁNIERZOWE, RĘKAWY ZAWORÓW ZACISKOWYCH,...
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12730047 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZESTAWU HYDR JCB BEAVER Z WYPOSAŻENIEM Adres dostawy: M040
12723460 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Pompa do ryb Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0061/25 -...
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12722528 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9050 AK - ZAWORY ORBIT (CAMERON) (PZP)
12724844 2026-09-08
godz. 19:00
Pomorskie RG/150034265, 34264/ 9053 WKŁAD FILTRACYJNY BEA 60-655/842 Teflon oraz K4-1422...
12725366 2026-09-09
godz. 11:30
Dolnośląskie HNS/214/Z/3/AW/2026 Usługa przeglądu sprawności technicznej taboru kolejowego -...