Zlecenie 12723460 - Pompa do ryb Powstaje w kontekście projektu ...

   
Analizuj
Zamówienie 12723460
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Pompa do ryb

Powstaje w kontekście projektu
FEDR.02.02-IP.01-0061/25 - Modernizacja obiektu hodowli pstrąga w Upiłce
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
kody CPV 42122130
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12728337 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa Ozonatora generatora ozonu 120 g/h Power 120 -...
12727519 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa drukarki 3D do Sekcji Sochaczew KM
12724676 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa filtrów wodnych wraz z wkładami filtrującymi dla Polskiej Grupy...
12720149 2026-09-07
godz. 10:30
Małopolskie Dostawa drukarki 3D do prototypowych płyt PCB do celów dydaktycznych na...
12719754 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367383/9045- separator woda / węglowodory typu ALjack - MK
12704124 2026-09-07
godz. 13:30
Małopolskie Zakup i dostawa: zamek piórowy Stal Southco z blokadą długość 47,5 mm 29 mm w...
12717367 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup pompy głębinowej wraz z kablem zasilającym...
12714728 2026-09-08
godz. 13:00
Lubelskie Dostawa lub najem fabrycznie nowego lub używanego ciągnika manewrowego...
12710579 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Dostawa elektrycznych wózków widłowych sztuk 4 w ramach wyposażenia...