Zlecenie 12728761 - Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -

   
Analizuj
Zamówienie 12728761
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12715224 2026-09-07
godz. 10:00
Opolskie Zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż osłon siatkowych dla 23 przenośników...
12724655 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie Przeglądy grabi mechanicznych, prasopłuczek oraz rozdrabniaczy zainstalowanych...
12682568 2026-09-07
godz. 23:59
Opolskie 1. Przedmiotem Zamówienia jest kompletna dostawa, montaż i uruchomienie...
12722709 2026-09-08
godz. 09:30
Łódzkie DOSTAWA PIECA RETORTOWEGO 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż,...
12728744 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 8.04 WPC lato 2026 (zap. 16632726) -
12728315 2026-09-08
godz. 14:30
Zachodniopomorskie Szacowanie wartości zamówienia - „Zakup wraz dostawą minikoparki oraz...
12729100 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Serwis sprężarek L250-9 , Atlas Copco i osuszaczy adsorpcyjnych w TAURON...
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12719085 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie prasy mechanicznej bramowej w liczbie 1...