Zlecenie 12727519 - Dostawa drukarki 3D do Sekcji Sochaczew KM

   
Analizuj
Zamówienie 12727519
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa drukarki 3D do Sekcji Sochaczew KM
branża Komputery, informatyka, technika biurowa, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729052 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96 1. PŁYTA POLICZKOWA GÓRNA 934192 C96...
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12728333 2026-09-07
godz. 10:00
Pomorskie 47/P/STO/2026 Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce...
12730044 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA DŁAWICA 24.33-12/A POMPY DR 10X8 Adres dostawy: M040
12719754 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367383/9045- separator woda / węglowodory typu ALjack - MK
12725856 2026-09-07
godz. 15:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie sprzętu sieciowego oraz...
12724217 2026-09-08
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ciągnika wraz z przyczepą transportową 1) Przedmiot zamówienia obejmuje...
12715864 2026-09-08
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa sprzętu IT wraz z wdrożeniem w ramach programu:...
12725634 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie 3.1. Cz. I - dostawa sprzętu technologii informacyjno-komunikacyjnej (tik) –...
12725958 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie WZP.271.2.61.2026.KS Zakup i dostawa przełącznika sieciowego TOR - Aruba CX...