Zlecenie 12730047 - DOSTAWA ZESTAWU HYDR JCB BEAVER Z WYPOSAŻENIEM Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730047
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ZESTAWU HYDR JCB BEAVER Z WYPOSAŻENIEM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12672111 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń...
12729382 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEI I SWORZNI 1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA PRZEGRODY 2. SWORZEŃ...
12726756 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA ZAWORY ZWROTNE MIĘDZYKOŁNIERZOWE, RĘKAWY ZAWORÓW ZACISKOWYCH,...
12714614 2026-09-07
godz. 13:00
Pomorskie Czyszczarka laserowa
12728975 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -USZCZELKA ARMET
12725137 2026-09-07
godz. 15:00
Pomorskie 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
12712609 2026-09-07
godz. 16:00
Pomorskie Spółka ORLEN OIL z siedzibą w Gdańsku, należąca do Grupy Kapitałowej ORLEN,...
12721311 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej...
12717367 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup pompy głębinowej wraz z kablem zasilającym...
12726994 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych urządzeń umożliwiających lokalizowanie...