Zlecenie 12729382 - DOSTAWA TULEI I SWORZNI 1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA...

   
Analizuj
Zamówienie 12729382
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA TULEI I SWORZNI

1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA PRZEGRODY
2. SWORZEŃ ERP_250_0000413182 SIŁ SKRĘT LD8
3. SWORZEŃ
L005.600.06 110X290 LKP/AUN64
4. SWORZEŃ L005.600.04 80X310 UKŁ ROB LKP
5. SWORZEŃ SKRĘTU ERP-610/413674 FI 60X210
6. TULEJA FI-60X50X40
7. TULEJA TT1-70X50
8. TULEJA TT1-70X37 MOCOWANIA KOŁYSKI LKP
9. TULEJA ERP_P_0000413174 TL3 70X45 SIŁ SKRĘTU LD8
10. TULEJA FI-60X70X45 AUT1.60.45
11. TULEJA FI-60X70X50
12. SWORZEŃ L005.600.15 60X170 UKŁ ROB LKP
13. SWORZEŃ ERP_120_0000301466 STOŻK FI-35
14. SWORZEŃ L003.400.23 80X220
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730527 2026-09-07
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa mat filtracyjnych do Sekcji Grochów KM.
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040
12626792 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego...
12722947 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w...
12726336 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 16/FEP/2026 - Firma DB Cargo Polska w imieniu Infra Silesia S.A. ogłasza...
12730026 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY ZCHE 275I DN250 PN40 51 Adres dostawy: M040
12725956 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie 10/Sam/U/ZOF/26 Naprawa bieżąca przyczepy Auto Hit PO N/O o nr rej. UI 02391...
12712469 2026-09-08
godz. 11:00
Małopolskie Modernizacja kotłowni w UMiG Olkusz Przedmiotem zamówienia jest modernizacja...
12730083 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059474/AK - PRZEZIERNIKI (PZH)
12713436 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zautomatyzowany zespół urządzeń filtracji...