Zlecenie 12730048 - ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY ...

   
Analizuj
Zamówienie 12730048
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1 Z GWINT WEW K/O KULOWY

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721174 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie ZAK/2026/001846 - Transporter liniowo-centrujący - Animex K1 -
12719754 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367383/9045- separator woda / węglowodory typu ALjack - MK
12727795 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot zamówienia: 1 Filtr...
12722192 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12720059 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12727775 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa zestawów kołowych BLICKLE (404/06) Przedmiot zamówienia: 1 ZESTAW...
12713973 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie BR12.2307.65.2026.AW Zakup 15 sztuk dalmierzy oraz 17 sztuk lornetek dla...
12729545 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie 50265533 - Czujnik T PT100 A WG-81962 Exi L200 W Szanowni Państwo, ORLEN Spółka...
12727413 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie DOSTAWA WYSOKOPRĄDOWEGO TESTERA WYŁĄCZNIKÓW PRĄDU STAŁEGO Przedmiot zamówienia...
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej