Zlecenie 12727571 - Badanie rynku - Serwis zgrzebłowych oraz celkowych...

   
Analizuj
Zamówienie 12727571
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Badanie rynku - Serwis zgrzebłowych oraz celkowych podajników węgla kotłów OFz-425 nr 1 i 2 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna -
Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini
branża Ciepłownictwo i gaz, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża armatura, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718197 2026-09-09
godz. 10:00
Opolskie 17/PS/2026 Docieranie naprawcze wieńca i koła zębatego napędu wieńca Młyna...
12714911 2026-09-11
godz. 08:30
Dolnośląskie Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła oraz modernizację...
12728317 2026-09-11
godz. 08:30
Mazowieckie DKW.2233.560.2026 Dostawa systemu sterowania kotłów. Przedmiot zamówienia: 1...
12727989 2026-09-11
godz. 12:00
Łódzkie TOKARKA WARSZTATOWA UNIWERSALNA
12705772 2026-09-11
godz. 16:00
Wielkopolskie Zapytanie ofertowe - przegląd układnic magazynowych MTB -
12695365 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn54_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do...
12730221 2026-09-14
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony...
12724828 2026-09-14
godz. 10:30
Mazowieckie Serwisowanie krat Hakowo - Taśmowych Passavant Noggerath (szczegółowy opis...
12721337 2026-09-15
godz. 11:00
Lubelskie Dostawa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego dla KWP w Lublinie
12729666 2026-09-16
godz. 12:00
Lubelskie Utworzenie składu konsygnacyjnego na taśmy i krążniki.