Zlecenie 12728771 - 43379 - elementy Prema Kielce -

   
Analizuj
Zamówienie 12728771
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
43379 - elementy Prema Kielce -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729845 2026-09-07
godz. 06:30
Mazowieckie 67/WRZESIEŃ/26/CZS CZĘŚCI HONKER Przedmiot zamówienia: 1 Nakładka pedału...
12722589 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.18.2026 Pilarka spalinowa łańcuchowa STIHL MS 462 C-M VW - 6 sztuk...
12727306 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie DOSTAWA: CHŁODNICA MONOWERTERA TYP CHP-18 SILNIK DKRAB8033-8U
12728975 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -USZCZELKA ARMET
12724308 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawa osprzętu do kalibracji mierników wielogazowych dla PGG S.A. Oddział KWK...
12728315 2026-09-08
godz. 14:30
Zachodniopomorskie Szacowanie wartości zamówienia - „Zakup wraz dostawą minikoparki oraz...
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12721100 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Obudowa kruszarki I go stopnia z przesypem;wg rys 00-050-00-000 -
12721065 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Przegląd kabin lakierniczych -
12716406 2026-09-09
godz. 15:00
Mazowieckie 50267015 Kompensator TK2111 PTA DN8 L600 1/4" 304 Zwracamy się z uprzejmą...