Zlecenie 12727308 - DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126

   
Analizuj
Zamówienie 12727308
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...
12695718 2026-09-07
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa rekondycjonowanej belownicy kanałowej dla Miejskiego Zakładu...
12712087 2026-09-07
godz. 12:00
Lubelskie Zakup giętarko-dziurkarki typ HGD_125 firmy ERKO wraz z agregatem...
12723460 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Pompa do ryb Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0061/25 -...
12722931 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w...
12728743 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 7.04 L1 WPC LATO 2026 (zap. 16632721) -
12727988 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Podłokietnik lewy EZ659000560.00115 do 36WEh
12726786 2026-09-09
godz. 12:00
Lubuskie 899/2026/025 Wykonanie reprofilacyjnego przetaczania tokarką podtorową obręczy...
12718115 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie RFP JGKL LD 2026 Remont składowiska suwnicowego na LG część I
12729086 2026-09-09
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Dostawa 10 sztuk przemysłowych generatorów ozonu o wydajności nie mniejszej niż...