Zlecenie 12733062 - Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12733062
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava

Przedmiot zamówienia: 1 Opona prowadząca 315/80 R22,5 Sava Avant 5 2 Opona napędowa
315/80 R22,5 Sava Orjak MS budowlana
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727250 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Opona.
12736260 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA OPON 215/55/R17 Adres dostawy: M030
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12729669 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12735632 2026-09-09
godz. 14:00
Świętokrzyskie Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia...
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12735951 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 154/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12736281 2026-09-18
godz. 08:00
Opolskie Sezonowa wymiana opon w okresie lato/zima, zima/lato wraz z ich...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...