Zlecenie 12735632 - Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących...

   
Analizuj
Zamówienie 12735632
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia sp. z.o.o.
branża Motoryzacja, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne, ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne , ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733090 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie 19/2026 Zakup wkładów filtracyjnych do cystern-dystrybutorów i przepompowni...
12735656 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA SIŁOWNIK HYDR SKRĘTU LKP 403 Adres dostawy: M040
12725237 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup zamiatarki do czyszczenia ulic na mokro w Gminie Wołomin w ramach...
12729669 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12733295 2026-09-09
godz. 11:30
Lubelskie Dostawa fabrycznie nowej przepustnicy VEXVE DN 600 PN25, z przekładnią ręczną...
12730738 2026-09-10
godz. 09:00
Małopolskie 3.1. Przedmiotem zamówienia jest regeneracja pompy KWPK080-050-0400 firmy KSB...
12734236 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie FN-23.04.00/FN-26.02.00 - Kostki robota -
12734690 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Wybór dostawcy części do smarownicy Lincoln i myjki Karcher
12732296 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059089,160059466,160058943/9060 AK - ARMATURA (PZD)
12734731 2026-09-11
godz. 09:00
Wielkopolskie AOZ.2201.6310.2026 Zakup drona podwodnego z wyposażeniem Przedmiot zamówienia:...