Zlecenie 12735656 - DOSTAWA SIŁOWNIK HYDR SKRĘTU LKP 403 Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12735656
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA SIŁOWNIK HYDR SKRĘTU LKP 403

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731371 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Wymiana chłodnicy zawrotów oraz podawacza wibracyjnego do chłodnicy -
12735671 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa pierścienia AZ-40213/B DO KRUSZARKI 40.99 Adres dostawy: M040
12730805 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Laser krzyżowy
12735098 2026-09-10
godz. 07:00
Mazowieckie Dostawa nastawnika hamulca KNORR-BREMSE
12731475 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie KOMPLETNA ZASUWA ZDERZAKOWA ZAK/2026/001859/2121/WJ -
12734263 2026-09-10
godz. 12:59
Lubelskie Silnik 3SG-90L-2PC-F 3kW 2835 obr/min IMB3 G2,5 z obcym chłodzeniem trójfazowym...
12715077 2026-09-10
godz. 16:00
Małopolskie Pogwarancyjny serwis instalacji blendingu, konfekcjonowania oraz części...
12691472 2026-09-10
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. naczep podkontenerowych....
12725474 2026-09-11
godz. 09:30
Lubelskie Dostawa wyposażenia dla Żłobka nr 8 zlokalizowanego przy ul. Nałkowskich 102,...
12734801 2026-09-11
godz. 10:00
Lubuskie Zakup beczki na wodę pitną na przyczepie niezbędnej do realizacji zadań z...