Zlecenie 12735671 - Dostawa pierścienia AZ-40213/B DO KRUSZARKI 40.99 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12735671
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa pierścienia AZ-40213/B DO KRUSZARKI 40.99

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12733399 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A....
12735668 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY SZLAMOWEJ 50EUBL5.10S EVAK Adres dostawy: M040
12731477 2026-09-09
godz. 13:00
Łódzkie Zawiesia pasowe -
12716406 2026-09-09
godz. 15:00
Mazowieckie 50267015 Kompensator TK2111 PTA DN8 L600 1/4" 304 Zwracamy się z uprzejmą...
12695700 2026-09-10
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12730646 2026-09-10
godz. 10:00
Lubuskie Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.:...
12725395 2026-09-10
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa analizatora do ilościowego określania emisji metanu wraz z...
12734537 2026-09-10
godz. 15:00
Małopolskie Zakup nowej przyczepy do transportu kontenerów rolkowych typu KP32 ładowanych...
12734324 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie 9/OIB/reg/2026 Dostawa systemów montażowych do karabinów maszynowych WS dla JW...