Zlecenie 12735668 - DOSTAWA POMPY SZLAMOWEJ 50EUBL5.10S EVAK Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12735668
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA POMPY SZLAMOWEJ 50EUBL5.10S EVAK

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735674 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY FIG.275 DN100 PN40 Adres dostawy: M040
12722873 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Przegląd serwisowy i naprawa pomp SVANEHØJ w Przepompowni Ułańskiej w Katowicach
12721065 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Przegląd kabin lakierniczych -
12706613 2026-09-09
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup 2 sztuk używanych pojazdów spalinowych.2....
12736418 2026-09-09
godz. 15:30
Mazowieckie RFI- Przegląd elementów układu pneumatycznego z pojazdu EN57-Ald
12734308 2026-09-10
godz. 08:00
Pomorskie pas BF E12/2 U0/U0 Transparant FDA 900 oraz 600mm -
12730511 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzenia do ilościowego pomiaru emisji...
12735968 2026-09-10
godz. 11:58
Mazowieckie Szacowanie wartości zamówienia na zakup wózka schodowego Przedmiot zamówienia:...
12718079 2026-09-10
godz. 12:00
Łódzkie Zakup suchej stacji kontrolno-alarmowej model DV-1 DN150 dla PGE GiEK S.A....
12709490 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego ciągnika...