Zlecenie 12735674 - ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY FIG.275 DN100 PN40 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12735674
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY FIG.275 DN100 PN40

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733090 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie 19/2026 Zakup wkładów filtracyjnych do cystern-dystrybutorów i przepompowni...
12735325 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Przedmiot zamówienia: 1 Diagnostyka i naprawa klimatyzacji w 2 szt. wózkach...
12735621 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa przycisków CHT3-A41P-83/TG-SR
12734697 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie 308 Części do pomp FLYGT . Przedmiot zamówienia: 1 Oprawa łożyska Flygt...
12736246 2026-09-09
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA: PIERŚCIEŃ J.SR2525/23,5 BOCZNY JORY Adres dostawy: M040
12722397 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Kalibrator drgań Model 394C06 (w celu zapoznania się z pełną treścią Zapytania...
12686300 2026-09-09
godz. 23:59
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż używanej maszyny sztancującej....
12734235 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie FC-0180-05_02_02 - Sprzęgło SQP -
12723107 2026-09-10
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Odtworzenie i przywrócenie sprawności podajników masy suchej na linii nr 1 w...
12734414 2026-09-10
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowego elektrycznego wózka widłowego czołowego wraz z...