Zlecenie 12736246 - DOSTAWA: PIERŚCIEŃ J.SR2525/23,5 BOCZNY JORY Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12736246
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: PIERŚCIEŃ J.SR2525/23,5 BOCZNY JORY

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735655 2026-09-09
godz. 09:52
Dolnośląskie Dostawa ZASUWY DN250 PN10 PNEUMATYCZNEJ KOBYLAS Adres dostawy: M040
12725140 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034214 / 9056 ZAWÓR SPUSTOWO-ZAŁADOWCZY LYNX850 LIQUIP
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12730838 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup bębna podporowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów...
12732220 2026-09-09
godz. 12:00
Opolskie Zakup 2 mobilnych cystern o pojemności 1000L.
12720332 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie System BK2021 nie umożliwia wyboru pożyczki „Małopolska Woda” jako źródła...
12730646 2026-09-10
godz. 10:00
Lubuskie Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.:...
12732295 2026-09-10
godz. 11:00
Małopolskie Zakup i dostawa uszczelek GUS 22I 3258X3214X3 - szt.3
12736024 2026-09-11
godz. 10:00
Pomorskie Zaprojektowanie, zbudowanie, dostawa, montaż, uruchomienie i testy...