Zlecenie 12735325 - Przedmiot zamówienia: 1 Diagnostyka i naprawa klimatyzacji...

   
Analizuj
Zamówienie 12735325
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Diagnostyka i naprawa klimatyzacji w 2 szt. wózkach widłowych.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735655 2026-09-09
godz. 09:52
Dolnośląskie Dostawa ZASUWY DN250 PN10 PNEUMATYCZNEJ KOBYLAS Adres dostawy: M040
12727670 2026-09-09
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa dwóch przyczep do transportu wody pitnej każda o pojemności 2000 l w...
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej
12726994 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych urządzeń umożliwiających lokalizowanie...
12735370 2026-09-09
godz. 11:00
Mazowieckie 42/2026 Zakup ciągnika wraz z wyposażeniem do utrzymania parkingu i terenu...
12736438 2026-09-09
godz. 14:06
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEKŁADNIA 8381600A0022W BOSCH Adres dostawy: M040
12736457 2026-09-10
godz. 12:00
Łódzkie Przedmiotem Zamówienia jest zakup części do spycharek HSW dla PGE GiEK S.A....
12735612 2026-09-10
godz. 12:00
Dolnośląskie 26336 - ZABUDOWY KOMPLETNE SMG - WO, LD4, LD8, LD9
12655853 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych. Postępowanie...
12735321 2026-09-11
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 14/SIL/2026 Wycena sprzętu indywidualnego wyposażenia nawigacyjnego Przedmiot...