Zlecenie 12735370 - 42/2026 Zakup ciągnika wraz z wyposażeniem do utrzymania...

   
Analizuj
Zamówienie 12735370
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
42/2026 Zakup ciągnika wraz z wyposażeniem do utrzymania parkingu i terenu zewnętrznego przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Spo
rtowym

Przedmiot zamówienia: 1 Zakup ciągnika wraz z wyposażeniem do utrzymania parkingu i terenu zewnętrznego przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726959 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa kurków końcowych do wagonów towarowych. Kurek końcowy prawy 32 mm (H4ZW...
12725725 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa instrumentów, urządzeń i akcesoriów do instrumentów muzycznych klasy...
12731512 2026-09-09
godz. 11:00
Lubelskie DOSTAWA TRZECH ZBIORNIKÓW O POJEMNOŚCI 2500L NA OLEJ NAPĘDOWY
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12731477 2026-09-09
godz. 13:00
Łódzkie Zawiesia pasowe -
12725296 2026-09-09
godz. 13:00
Pomorskie Pinger ULB-362PL/B37 ( 160057223 )
12695700 2026-09-10
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12692279 2026-09-10
godz. 11:00
Śląskie Dostawa wraz z zabudową dwóch nowych osadzarek miałowych OM-20 L3E oraz OM-20...
12734414 2026-09-10
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowego elektrycznego wózka widłowego czołowego wraz z...
12725226 2026-09-11
godz. 09:00
Podlaskie Zakup w formie leasingu finansowego ładowarki kołowej z wysięgnikiem...