Zlecenie 12735321 - 14/SIL/2026 Wycena sprzętu indywidualnego wyposażenia...

   
Analizuj
Zamówienie 12735321
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
14/SIL/2026 Wycena sprzętu indywidualnego wyposażenia nawigacyjnego

Przedmiot zamówienia: 1 PANEL SYGNALIZACYJNY BOXMET VS17/GV
X 2 LUSTERKO SYGNALIZACYJNE UST 1WG0611 3 LAMPA STROBOSKOPOWA RATUNKOWA MS 2000 4 PLECAK PATROLOWY WISPORT 40L 52X30X31CM 5 NOTES WODOODPORNY 155X100MM 6 DŁUGOPIS TAKTYCZNY ESP KBT-02 7 LATARKA SIDEWINDER COMPACT II MILITARY 8 KOMPAS SUUNTO M-9 9 LINIJKA SPECJALISTYCZNA WNNL LENIAR
branża Ochrona, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, sprzęt wojskowy, akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , sprzęt wojskowy , akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735331 2026-09-11
godz. 08:00
Mazowieckie 740/RZ/2026 Dostawę sprzętu metrologicznego
12690179 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli...
12734801 2026-09-11
godz. 10:00
Lubuskie Zakup beczki na wodę pitną na przyczepie niezbędnej do realizacji zadań z...
12677310 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk fabrycznie nowych...
12729544 2026-09-14
godz. 16:00
Mazowieckie 50265982 IGS SP312 Zawory zwrotne PARKER / PRKER check valves Szanowni Państwo,...
12715929 2026-09-15
godz. 12:00
Pomorskie PWK ZU/177/2026/IO Kontrola silników średniego napięcia, zainstalowanych na...
12725839 2026-09-15
godz. 13:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu 26DFBT282 - Wykonywanie...
12695399 2026-09-16
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa urządzeń warsztatowych 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa z...
12728283 2026-09-16
godz. 12:00
Dolnośląskie Usługi serwisowe dla robotów przemysłowych
12706620 2026-09-18
godz. 08:30
Śląskie Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i...