Zlecenie 12734697 - 308 Części do pomp FLYGT . Przedmiot zamówienia: 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12734697
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
308 Części do pomp FLYGT .

Przedmiot zamówienia: 1 Oprawa łożyska Flygt 3102.185-1230004 2 Pokrywa łożyska Flygt 3102.185-12300
04 3 Pokr łożyska Flygt 3127.170 cz 6144900 4 Wirnik Flygt 3127.170 cz 6083300 5 Koło tnące Flygt 3127.170 cz 4864700 6 Pierścień tnący Flygt 3127.170 cz5086700 7 Uchwyt łożyska Flygt 3127.170 cz 8002700 8 Klin FLYGT 4630.411-1160057 9 Nakr. blokująca FLYGT 4630.411-1160057 10 Śmigło FLYGT 4630.411-1160057 11 Podkł. śruby FLYGT 4630.411-1160057 12 Śruba śmigła FLYGT 4630.411-1160057 13 Zeger FLYGT 4630.411-1160057 14 Zaślepka FLYGT 4630.411-1160057
branża Mechanika i metalurgia, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża łożyska, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: łożyska , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735670 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa Zestaw pneumatyczny do oleju na beczkę z pompą 3:1 i nalewakiem Adres...
12732776 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Zakup i dostawa przekładni Flendera TX-22/1
12731886 2026-09-09
godz. 12:30
Śląskie Przekładnia LT-II-160B do napędu 2x250kW przenośnika INTERMET 1200 lub...
12735998 2026-09-09
godz. 12:53
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Ślizg polietylenowy
12736438 2026-09-09
godz. 14:06
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEKŁADNIA 8381600A0022W BOSCH Adres dostawy: M040
12716406 2026-09-09
godz. 15:00
Mazowieckie 50267015 Kompensator TK2111 PTA DN8 L600 1/4" 304 Zwracamy się z uprzejmą...
12730933 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostarczenie urządzeń komputerowych: drukarek 3D oraz klocków konstrukcyjnych,...
12728933 2026-09-10
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa worków filtracyjnych do instalacji oczyszczania spalin
12730736 2026-09-10
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zakup wraz z instalacją wolnostojącego zbiornika z dystrybutorem o pojemności...
12721880 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Świadczenie usług serwisowych membranowego generatora azotu typ MGA-600-97 nr...