Zlecenie 12735968 - Szacowanie wartości zamówienia na zakup wózka schodowego ...

   
Analizuj
Zamówienie 12735968
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Szacowanie wartości zamówienia na zakup wózka schodowego

Przedmiot zamówienia: 1 Wózek schodowy
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729978 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: „Zakup...
12734235 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie FC-0180-05_02_02 - Sprzęgło SQP -
12725238 2026-09-10
godz. 09:00
Zachodniopomorskie „Dostawa wyposażenia w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na...
12725297 2026-09-10
godz. 13:00
Pomorskie Silnik elektryczny DNGW-180LB-04M LOHER ( 160057548 )
12734414 2026-09-10
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowego elektrycznego wózka widłowego czołowego wraz z...
12734316 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie [ZAK/2026/002152] Odboje liniowe nierdzewne - Animex Iława -
12672085 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Zakup, dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i...
12725010 2026-09-14
godz. 09:00
Podkarpackie DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO...
12724184 2026-09-14
godz. 10:00
Śląskie Świadczenie usług remontowych kotwiarek produkcji Glimarpol dla potrzeb...
12729901 2026-09-15
godz. 00:00
Śląskie Dostawa fabrycznie nowych maszyn budowlanych - ładowarek jednonaczyniowych dla...