Przetarg 12730738 - 3.1. Przedmiotem zamówienia jest regeneracja pompy...

   
Analizuj Zamówienie 12730738
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest regeneracja pompy KWPK080-050-0400 firmy KSB zabudowanej w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówie
nia stanowi załącznik 1 do SWZ.

OZP-271-TP-52/2026
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
kody CPV 50510000, 50511000
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727794 2026-09-10
godz. 12:44
Opolskie Dostawa próbopobieraka do zakładu Ekocem w Dąbrowie Górniczej Przedmiot...
12732884 2026-09-10
godz. 23:59
Kujawsko-Pomorskie Zapytanie ofertowe obejmuje zakup materiałów mocujących (szczęki) niezbędnych...
12726836 2026-09-11
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego oraz przyczepy rolniczej...
12732612 2026-09-15
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa wagi automatycznej z napędzanym...
12729323 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa samojezdnej kamery przenośnej do inspekcji TV sieci kanalizacyjnej.
12692360 2026-09-15
godz. 10:00
Dolnośląskie "Montaż urządzeń myjni i malarni sprzętu remontowanego" w ramach dokończenia...
12732706 2026-09-16
godz. 10:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_PIW_2026 Zakup wycinarki laserowej z przystawką do cięcia rur i...
12730974 2026-09-16
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.271.1.2026.JK „Zakup i dostawa sprzętu do działań ratowniczych,...
12733384 2026-09-18
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12702163 2026-09-18
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Budowa, dostawa i montaż 19 szt. automatycznych zaworów zrzutowych.