Zlecenie 12733384 - PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)

   
Analizuj
Zamówienie 12733384
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726325 2026-09-18
godz. 09:00
Wielkopolskie 300 NW Dostawa komponentów marki FINDER -
12714460 2026-09-21
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest: „Utrzymanie sprawności technicznej lodołamaczy...
12711178 2026-09-22
godz. 12:00
Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest zakup używanej gilotyny do ciecia papieru na...
12731484 2026-09-23
godz. 13:00
Śląskie Wymiana chłodziwa w szlifierkach walców. -
12726750 2026-09-24
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa Ładunków niszczących z akcesoriami
12731023 2026-09-24
godz. 14:27
Małopolskie 4/OLIOC Dostawa 2 sztuk. Osuszaczy adsorpcyjny Trotec TTR 500 D (Symbol:...
12714360 2026-09-25
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest remont i odbudowa wagonu tramwajowego typu 13N...
12709352 2026-09-28
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia jest naprawa sprzęgów pojazdów metra w podziale na 3...
12681322 2026-09-30
godz. 12:00
Mazowieckie ZAK/2026/001915 Wymiana przenośników w koszach zasypowych 2, 4, 6 - WP Zamość -
12681275 2026-11-29
godz. 14:00
Wielkopolskie Sekcja chłodzenia płyt- modernizacja_Linia produkcji płyt FLEX - W5 -