Zlecenie 12727250 - LUZK 42 - Opona.

   
Analizuj
Zamówienie 12727250
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
LUZK 42 - Opona.
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12736260 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA OPON 215/55/R17 Adres dostawy: M030
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12729669 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12735951 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 154/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12732622 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych opon do naczep samochodowych, ładowarek, wózków...
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...
12736281 2026-09-18
godz. 08:00
Opolskie Sezonowa wymiana opon w okresie lato/zima, zima/lato wraz z ich...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...
11538875 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa fabrycznie nowych opon, dętek, felg oraz akcesoriów wulkanizacyjnych do...