Zlecenie 12735931 - ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji...

   
Analizuj
Zamówienie 12735931
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej

Przedmiot zamówienia: 1 opony o rozmiarze 275/70 R 22,5 2 opo
ny o rozmiarze 305/70 R 22,5
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728912 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE...
12724320 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
12734240 2026-09-07
godz. 12:00
Małopolskie Zakup opon ( 4 szt.) do samochodu pożarniczego Panther 6x6 -
12727250 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Opona.
12736260 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA OPON 215/55/R17 Adres dostawy: M030
12735960 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 156/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12732622 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych opon do naczep samochodowych, ładowarek, wózków...
12736281 2026-09-18
godz. 08:00
Opolskie Sezonowa wymiana opon w okresie lato/zima, zima/lato wraz z ich...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...
11538875 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa fabrycznie nowych opon, dętek, felg oraz akcesoriów wulkanizacyjnych do...