Zlecenie 12728912 - Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu...

   
Analizuj
Zamówienie 12728912
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE 4x4.
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724320 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
12734240 2026-09-07
godz. 12:00
Małopolskie Zakup opon ( 4 szt.) do samochodu pożarniczego Panther 6x6 -
12733062 2026-09-08
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava Przedmiot zamówienia: 1 Opona...
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12734685 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...
11538875 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa fabrycznie nowych opon, dętek, felg oraz akcesoriów wulkanizacyjnych do...