Zlecenie 12732526 - Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze...

   
Analizuj
Zamówienie 12732526
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
branża Motoryzacja
podbranża usługi serwisowe, przeglądy, holowanie, ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi serwisowe, przeglądy, holowanie , ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723017 2026-09-09
godz. 10:00
Podlaskie Świadczenie usług mycia samochodów ciężarowych i specjalistycznych pow. 3,5t...
12734685 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12725299 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie Usługa- przeglądy samochodów osobowo - dostawczych
12732790 2026-09-09
godz. 23:59
Kujawsko-Pomorskie Zlecę diagnostykę i naprawę układu jezdnego
12735378 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie ZP-382-13/2026 Świadczenie usług napraw i przeglądów w pojazdach SP ZOZ w...
12733836 2026-09-11
godz. 10:00
Wielkopolskie MT.2370.8.2026 Naprawa powypadkowa podwozia SCANIA P420 4x4 Przedmiot...
12736304 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie Kompletny, nieinwazyjny montaż oznakowania świetlnego, dźwiękowego oraz...
12735518 2026-09-14
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie NAPRAWA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH NA POJAZDACH MARKI JELCZ Część 1: 1) Część I:...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...
12716969 2026-09-30
godz. 09:00
Wielkopolskie Kompleksowa obsługa samochodów – świadczenie usług specjalistycznych w...