Zlecenie 12734240 - Zakup opon ( 4 szt.) do samochodu pożarniczego Panther 6x6...

   
Analizuj
Zamówienie 12734240
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup opon ( 4 szt.) do samochodu pożarniczego Panther 6x6 -
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728912 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE...
12724320 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
12727250 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Opona.
12733062 2026-09-08
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava Przedmiot zamówienia: 1 Opona...
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12735632 2026-09-09
godz. 14:00
Świętokrzyskie Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia...
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12735951 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 154/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12735960 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 156/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12736281 2026-09-18
godz. 08:00
Opolskie Sezonowa wymiana opon w okresie lato/zima, zima/lato wraz z ich...