Zlecenie 12736260 - DOSTAWA OPON 215/55/R17 Adres dostawy: M030

   
Analizuj
Zamówienie 12736260
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA OPON 215/55/R17

Adres dostawy: M030
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12729669 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12734685 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12735632 2026-09-09
godz. 14:00
Świętokrzyskie Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia...
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12735960 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 156/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12732622 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych opon do naczep samochodowych, ładowarek, wózków...
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...
11538875 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa fabrycznie nowych opon, dętek, felg oraz akcesoriów wulkanizacyjnych do...