Zlecenie 12733019 - Dętka 1100x20

   
Analizuj
Zamówienie 12733019
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dętka 1100x20
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734240 2026-09-07
godz. 12:00
Małopolskie Zakup opon ( 4 szt.) do samochodu pożarniczego Panther 6x6 -
12733062 2026-09-08
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa opon prowadzących i napędowych Sava Przedmiot zamówienia: 1 Opona...
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12734685 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12729669 2026-09-09
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa opon w ilości 6 szt.
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12735960 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 156/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...
12716897 2026-09-29
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia...