Zlecenie 12726651 - P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie...

   
Analizuj
Zamówienie 12726651
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na sprzedaż i dostawę następujących materiałów: Stal zbrojeniowa pref
abrykowana St0S, fi 6 - 159 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 6 - 31 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 8 - 2387 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 10 - 12025,5 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 12 - 1253,90 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 16 - 6604 kg Stal zbrojeniowa prefabrykowana RB500W, fi 20 - 1539 kg Wykonanie zgodnie z rysunkami w załącznikach e-mailowych Łączna ilość = 23 999,4 kg

Miejsce dostawy - Sosnowiec, ul. Ostrogórska
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726940 2026-09-02
godz. 12:00
Dolnośląskie PILNA DOSTAWA OBEJM FI 500 3-CZĘŚĆ DO RUR PE Adres dostawy: M040
12729921 2026-09-03
godz. 09:00
Małopolskie Stal na konstrukcje stalowe zgodnie z załącznikiem
12724405 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Rura b/szwu kołnierzowa 323,9x7,1 PN16 L-6000 kołnierze luźne
12728022 2026-09-03
godz. 10:00
Pomorskie Ceownik walcowany - PILNE
12727362 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa artykułów technicznych, narzędzi oraz elementów instalacyjnych Miejsce...
12728815 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie ŁAŃCUCH OGNIWOWY GÓRNICZY PN-G-46701-C17-14X50 / ZAMEK SKAT 14X50 BEZ...
12729215 2026-09-04
godz. 12:00
Świętokrzyskie Cersanit S.A. Iłża / Stal, blachy i profile / 2026.10-12
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9