Zlecenie 12724405 - Rura b/szwu kołnierzowa 323,9x7,1 PN16 L-6000 kołnierze...

   
Analizuj
Zamówienie 12724405
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Rura b/szwu kołnierzowa 323,9x7,1 PN16 L-6000 kołnierze luźne
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728937 2026-09-03
godz. 09:00
Małopolskie TAŚMA ALUMINIOWA SAMOPRZYLEPNA 301 SZER 48MMX50M PA-3010011-0048050 ANTICOR
12729208 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie PRĘT STALOWY FI 20 gat. St3S ( 190645 poz.4)
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12726600 2026-09-04
godz. 15:00
Lubelskie Rury b/szwu czarne dopuszczamy oferty na poszczególne pozycje
12727692 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12730042 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBEJM 1. OBEJMA OFX14 100SZT TRYTYT 2. OBEJMA OFX12 100SZT TRYTYT
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...
12729818 2026-09-08
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie FZ.38.162.2026.JK Dostawa wyrobów hutniczych w 2026/2027 roku. Przedmiot...