Zlecenie 12727692 - Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria...

   
Analizuj
Zamówienie 12727692
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Płaskownik 50x5 - L=30m ; S235JR PN/EN-10025-2 ;
PN/EN-10058 ; atest 3.1 33,0000 KG 45,00 2 Płaskownik 150x5 - L=18m ; S235JR PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10058 ; atest 3.1 109,0000 KG 45,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12730783 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI ORAZ KOŁNIERZE PP-V 1....
12729055 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRĘTA AISI 316L 8X8 KWADRAT (6 ODCINKÓW PO 3M) Adres dostawy: M040
12720418 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa drutu do taśmowania do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych...
12722818 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa łączników i osprzętu naprawczego do rur z żeliwa i stali
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm