Zlecenie 12728759 - LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -

   
Analizuj
Zamówienie 12728759
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12729332 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Kształtki gat.P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Łuk stalowy DN100...
12726419 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026 -
12727541 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Dostawa drutów nawojowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica...
12725638 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej stali narzędziowej do...
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9