Zlecenie 12729332 - Kształtki gat.P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12729332
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Kształtki gat.P235GH

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Łuk stalowy DN100 (114,3x5) - wg PN-EN 10253-2:2022-1 - Typ B - odmiana 3
D (r?1.5D) - 90° - gat. P235GH 9,0000 SZT 18,00 2 Łuk stalowy DN50 (60,3x4,5) - wg PN-EN 10253-2:2022-1 - Typ B - odmiana 3D (r?1.5D) - 90° - gat. P235GH 3,0000 SZT 18,00 3 Trójnik stalowy równoprzelotowy DN100 (114,3x5) - wg PN-EN 10253-2:2022-1 - Typ B - gat. P235GH 1,0000 SZT 18,00 4 Zwężka stalowa redukcyjna DN100xDN50 (114,3x5-60,3x4,5)- wg PN-EN 10253-2:2022-1 - Typ B - gat. P235GH 2,0000 SZT 18,00 5 Kołnierz stalowy DN50/PN16 z szyjką do przyspawania typ 11-B1 wg PN-EN 1092-1:2018-08 10,0000 SZT 18,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12729330 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Rura stalowa bez szwu gat. P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Rura stalowa...
12720418 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa drutu do taśmowania do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych...
12726419 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026 -
12727100 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur stalowych bezszwowych
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
12704068 2026-09-18
godz. 12:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa...
12685970 2026-09-25
godz. 10:00
Mazowieckie Dynamicznego Systemu Zamówień Niepublicznych na dostawy rur izolowanych i...