Zlecenie 12729330 - Rura stalowa bez szwu gat. P235GH -- Kryteria ogólne -- --...

   
Analizuj
Zamówienie 12729330
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Rura stalowa bez szwu gat. P235GH

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Rura stalowa bez szwu DN100 (114,3x6,3) wg PN-EN-10216-2 - g
at. P235GH, atest 3.1 wg EN 10204, oznakowanie CE 30,0000 M 45,00 2 Rura stalowa bez szwu DN50 (60,3x4,5) wg PN-EN-10216-2 - gat. P235GH, atest 3.1 wg EN 10204, oznakowanie CE 12,0000 M 45,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12729332 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Kształtki gat.P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Łuk stalowy DN100...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12724604 2026-09-07
godz. 13:00
Podkarpackie Dostawa fabrycznie nowych rur izolowanych DN100 i DN200 oraz rur stalowych...
12716214 2026-09-07
godz. 15:00
Śląskie Dostawy inwestorskie rur stalowych dla realizacji gazociągu relacji „Jeleń Dąb...
12687784 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawy szyn kolejowych w latach 2027 - 2028 1.Przedmiotem Zamówienia jest...
12730079 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Płaskownik miedziany CuETP R250 (M1EZ4)
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9
12719757 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie RG/160058934 / 8987 KJT / PR2027 Kołnierz 80 " 150 RF 316L min.2,5 Mo
12722525 2026-09-11
godz. 12:00
Pomorskie RG/160059264 / 9051KJT / PR2027 DOSTAWA BLACH