Zlecenie 12724604 - Dostawa fabrycznie nowych rur izolowanych DN100 i DN200 oraz...

   
Analizuj
Zamówienie 12724604
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa fabrycznie nowych rur izolowanych DN100 i DN200 oraz rur stalowych DN100 izolowanych wraz z powłoką z laminatu szklano - ż
ywicznego dla zadania Dwikozy.

Szanowni Państwo, w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddziału Inwestycyjno-Remontowego w Krośnie zapraszam do udziału i złożenia oferty w postępowaniu, którego przedmiotem jest dostawa rur stalowych izolowanych DN100 oraz DN200 oraz rur stalowych DN100 izolowanych wraz powłoką z laminatu szklano – żywicznego dla PSG sp. z o.o. Oddziału Inwestycyjno – Remontowego w Krośnie. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12726419 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026 -
12725638 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej stali narzędziowej do...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...
12706528 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej...
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12722525 2026-09-11
godz. 12:00
Pomorskie RG/160059264 / 9051KJT / PR2027 DOSTAWA BLACH
12721424 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50261002 - Zakup wyrobów hutniczych Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...