Zlecenie 12726419 - Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 -...

   
Analizuj
Zamówienie 12726419
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026 -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729393 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWIASY FI 60X200 TOCZONE Adres dostawy: M040
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12730036 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA SZYNA 801762 TS35 PHOENIX CONTACT Adres dostawy: M040
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12730042 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBEJM 1. OBEJMA OFX14 100SZT TRYTYT 2. OBEJMA OFX12 100SZT TRYTYT
12729391 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA RURY BSZ 1.4571 FI 15X2 Adres dostawy: M040
12716214 2026-09-07
godz. 15:00
Śląskie Dostawy inwestorskie rur stalowych dla realizacji gazociągu relacji „Jeleń Dąb...
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12706528 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej...
12701538 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla...