Zlecenie 12730036 - DOSTAWA SZYNA 801762 TS35 PHOENIX CONTACT Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12730036
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA SZYNA 801762 TS35 PHOENIX CONTACT

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12720418 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa drutu do taśmowania do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych...
12730751 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŁNIERZ PP/STAL DA75 DN65 LUŹNYCH, PP/STAL DN 100 DA 110 LUŹNYCH ORAZ...
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12730079 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Płaskownik miedziany CuETP R250 (M1EZ4)
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12704068 2026-09-18
godz. 12:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa...
12685970 2026-09-25
godz. 10:00
Mazowieckie Dynamicznego Systemu Zamówień Niepublicznych na dostawy rur izolowanych i...